Jump ARENA we Wrześni

28 kwietnia klasa 2b i 3a udała się do Parku Trampolin „Jump Arena” nowego miejsca sportowo-rekreacyjnego we Wrześni. Głównym celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Młodzież uświadomiła sobie, że skoki na trampolinie to nie tylko dobra zabawa ale również doskonałe ćwiczenie, które angażuje do pracy mięśnie łydek, ud, brzucha, grzbietu czy  ramion. Jedna z bardziej popularnych form aktywności fizycznej dostarczyła uczniom naszej szkoły niezapomnianych wrażeń. Po wykonaniu profesjonalnej rozgrzewki pod okiem instruktora uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin, basenów wypełnionych gąbkami, równoważni czy koszów do wsadów. Widać było, że skakanie po trampolinach i możliwość wykonywania różnorodnych akrobacji przynosiło każdemu wielką frajdę i dużo radości.