Igrzyska Dzieci i Młodzieży 2018

5 i 6 marca w Pyzdrach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców do zawodów przystąpiły trzy szkoły a nasze zespołu przywiozły srebrne medale.

Oto wyniki w kategorii dziewcząt:

  • Pyzdry – Miłosław 12-13
  • Kołaczkowo – Miłosław 3-13
  • Pyzdry – Kołaczkowo 12-8

W kategorii chłopców wyniki poszczególnych spotkań przedstawiły się następująco:

  • Pyzdry – Miłosław 17-4
  • Kołaczkowo – Pyzdry 11-17
  • Miłosław – Kołaczkowo 5-16

Reprezentacja dziewcząt pod opieką Karoliny Łukasik wystąpiła w następującym składzie: Zuzanna Błaszak, Zofia Gąsiorek, Zuzanna Głuc, Dobrosława Jakubowska, Anastazja Janiszewska, Klaudia Juszczak, Karina Kaczmarek, Angelika Kaniewska, Marika Mielcarek, Małgorzata Pawlak, Julia Pruchniewicz, Roksana Wrzosek, Martyna Zdziabek.

Natomiast Robert Bobkiewicz powołał następującą kadrę: Kamil Borowczyk, Patryk Cierzniak, Jakub Graczyk, Wiktor Hałas, Eryk Helwing, Michał Kominkiewicz, Krystian Makuch, Sebastian Michalski, Dominik Podlewski, Bartosz Podlewski, Igor Rothe, Kacper Wawrzyn, Dominik Madaj.