6 i 7 lutego w ramach „Igrzysk Dzieci” ZSP w Kołaczkowie, udał się do Miłosławia na ...

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców musieliśmy uznać wyższość szkoły podstawowej z Miłosławia i cieszyć się z drugie miejsca co jest zarazem dużym sukcesem naszej placówki. W pierwszym dniu dziewczyny naszej szkoły pokonały ZSP Pietrzyków 6:4 oraz SP Pyzdry 9:3 i uległy SP z Miłosławia 1:3. W kategorii chłopców do udziału w rywalizacji przystąpiło 6 zespołów. W grupie podopieczni Tadeusza Kicińskiego zremisowali 4:4 z ZSP z Pietrzykowa oraz ulegli 1:5 SP z Miłosławia. Uzyskując lepszy stosunek bramek awansowali do półfinału gdzie pokonali 6:5 SP z Dolnych Grądów. W finale ponownie nie potrafili pokonać SP z Miłosławia i minimalnie przegrali 1:3.

 

Barwy naszej szkoły reprezentowali: Mikołaj Grabowski, Bartosz Jaworek, Jakub Kaczmarek, Kacper Kominkiewicz, Bartosz Koska, Marcin Łański, Kacper Mizerka, Antoni Narożny, Kacper Paterski, Eryk Podlewski, Szymon Szalaty, Kacper Zieliński, Nikola Dębicka, Ewelina Krause, Oliwia Krych, Antonina Orakowska, Oliwia Pietrzak, Katarzyna Podlewska, Julia Szwat, Nelly Tomczak, Paulina Wojciechowska.