31 stycznia odbyły się w naszej szkole

„Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej”.

W pierwszym dni do rywalizacji stanęły dziewczyny. W zawodach brało udział 6 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Po zaciętej rywalizacji w finale spotkały się klasa 3b i 2a. Po końcowym gwizdku cieszyły się dziewczyny z klasy 3b, które rozgromiły swoje młodsze koleżanki aż 7:2. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Karina Kaczmarek, Zuzanna Głuc, Karolina Głowacka, Weronika Drożdżyńska, Martyna Duszka, Martyna Ździabek, Anastazja Janiszewska, Zuzanna Durmens, Zofia Gąsiorek, Magdalena Wojciechowicz.

28 lutego swoje turniej rozegrali chłopcy. Do udziału przystąpiły 3 zespoły więc grano systemem „każdy z każdym”. Zdecydowanym faworytem turnieju okazał się zespół „FC Gałązki”, który pewnie i bez problemu pokonał „Vive Kielce” 11:2 i „Orłów z 2c” 15:6. W meczu o drugie miejsce z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie klas siódmych (Vive Kilece). Niestety „Orły z 2c” jak to w sporcie bywa „zlekceważyli przeciwnika już przed meczem” i niestety w trakcie spotkania musieli uznać wyższość swoich młodszych kolegów. „Vive Kielce” zaprezentowało się pod każdym względem lepiej a ich gra kombinacyjna w ataku sprawiła, że wysoko pokonali rywali 10:4. Zwycięski zespół zagrał w składzie: Mikołaj Sieradzki, Dominik Podlewski, Bartosz Podlewski, Dawid Klamecki, Kacper Wawrzyn, Jakub Graczyk, Bartosz Rajch.

Po skończonej rywalizacji organizatorzy zawodów Karolina Łukasik oraz Robert Bobkiewicz w obecności Pani Dyrektor wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz skromne niespodzianki.