IX Wielkopolski Turniej Orlika w piłkę nożną.

11 kwietnia na orliku przy SSP 2 we Wrześni odbył się „IX Wielkopolski Turniej Orlika w piłkę nożną”. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem naszej szkoły ponieważ podopieczni Roberta Bobkiewicza wygrali cały turniej i razem z gospodarzem awansowali do kolejnego etapu.

Reprezentacja naszej szkoły wygrała 3 pojedynki (SSP2 z Wrześni 1:0, SSP3 z Wrześni 3:0, SP z Grzybowo II 1:0) i przegrała jeden (SP Grzybowo I 0:2).

ZSP w Kołaczkowie reprezentowali: Adrian Koszarek, Kacper Mizerka, Szymon Szalaty, Mikołaj Grabowski, Marcin Łański, Kacper Kominkiewicz, Wiktor Stróżyk, Bartosz Koska, Bartek Jaworek, Eryk Podlewski, Piotr Plewiński.

Dzień później podczas Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży, nie poszło już tak dobrze starszym kolegom ze szkoły. Chłopcy wygrali tylko jeden pojedynek z SSP3 we Wrześni natomiast trzy razy musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej. Podczas tych rozgrywek barwy ZSP w Kołaczkowie reprezentowali: Patryk Cierzniak, Kamil Baranowski, Kamil Szczublewski, Michał Kominkiewicz, Krystian Makuch, Aleksander Narożny, Norbert Szymański, Eryk Helwing, Mikołaj Sieradzki, Wiktor Hałas.