W kwietniu odbyły się egzaminy gimnazjalne:

  • 18 kwietnia  Historii i WOS-u - 60 minut, oraz języka polskiego - 90 minut,
  • 19 kwietnia z przedmiotów przyrodniczych (biologii, chemii, fizyki i geografii) - 60 minut; oraz matematyki - 90 minut,
  • 20 kwietnia z języków obcych nowożytnych: w naszej szkole języka angielskiego i niemieckiego: część podstawowa - 60 minut i część rozszerzona - 60 minut.

Arkusze są dostępne na stronie CKE - kliknij tutaj.

Zdjęcia z pierwszego dnia egzaminów jak zwykle poniżej - w postaci galerii.Wyniki będą ogłoszone około 15 czerwca - gimnazjaliści będą mogą je zobaczyć również online zakładając konto na stronie oke.poznan.pl - kliknij tutaj.

Nasi przyszli absolwenci zaczynają wybór szkół ponadgimnazjalnych i wypełnianie odpowiednich dokumentów - wiele z nich można zobaczyć i wypełnić po założeniu konta na stronie PCSS - kliknij tutaj (UWAGA !!! - pod linkiem TYLKO szkoły powiatu wrzesińskiego)