Uczniowie klasy 3a zorganizowali

"Święto Pieczonego Ziemniaka"

28 września klasa III A opuściła szkolne mury, aby w jesiennym słońcu bawić się na Święcie Pieczonego Ziemniaka. Wspaniałą imprezę pomogli zorganizować rodzice.

Były zabawy ruchowe i konkurencje sportowe : rzut ziemniakiem do celu, wyścigi z ziemniakiem na łyżce,   „sadzenie i zbieranie ziemniaków” , „ziemniaczany berek” , skoki w workach.

W konkurencjach brali też udział organizatorzy – panowie skakali w workach a panie obierały ziemniaka na czas.

W podziękowaniu – rodzice zostali odznaczeni ORDEREM UŚMIECHNIĘTEJ PYRY, natomiast chłopcy otrzymali z okazji Dnia Chłopca – DYPLOMY SUPER CHŁOPAKA oraz słodki upominek.

Podsumowaniem było wykonanie przez dzieci ziemniaczanych stworków, które zdobią obecnie szkolny korytarz.

Jednym słowem – impreza była SUPER !!!

Relacja foto w galerii poniżej ...

Przygotowała - Urszula Długosz