W związku z przypadającym jutro Dniem Edukacji Narodowej 13.10.2017 r.
w Zespole SzkolnoPrzedszkolnym w Kołaczkowie odbyła się uroczysta akademia.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła nagrody dyrektora, wyróżnieni zostali:

  • Pani Aleksandra Świtajska,
  • Pani Sylwia Jażownik,
  • Pani Sylwia ParusJarmużek,
  • Pani Karolina KoralewskaKaźmierska,
  • Pan Tadeusz Kiciński. 

Część artystyczna to koncert życzeń, Zuzanna Durmens i Adrian Plewiński skierowali ciepłe słowa do wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i emerytów, zgromadzone osoby mogły wysłuchać fantastycznych muzycznych popisów w wykonaniu:

Angeliki Kaniewskiej, Julii Pruchniewicz, Martyny Duszki, Gai Szatkowskiej, Nicoli Gulczyńskiej, Roksany Dębickiej, Julity Klameckiej, Zuzanny Błaszak, Bartka Podlewskiego oraz uczniów klasy 3a SP pod opieką Pani Uli Długosz.

W uroczystości brał udział także poczet w flagowy w składzie: Kasia Kuchowicz, Marika Mielcarek, Marek Nowak. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zaangażowanie.

Przygotowała Joanna Wojciuch